Меню сайту
Вхід на сайт
Календар
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наше опитування
Який предмет Вам подобається вивчати в нашій школі?
Всього голосів: 171
ЗОШ № 11
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Гаряча лінія
PISA
Статистика

  Участь у конкурсах, семінарах, тренінгах.

Учитель української мови, заступник директора з НВР, Шиліна Г.А. взяла участь у конкурсі "Учитель року", посівши І місце на обласному рівні і продовжує участь на Всеукраїнському. Бажаємо успіхів!!!

Зотов В.В. учитель російської мови та літератури взяв участь у конкурсі "Учитель року" і отримав Приз глядацьких симпатій. Вітаємо!Бажаємо перемоги у обласному етапі конкурсу!

Вчителі Саввон О.Г., Гребельник Г.П., Боднар О.І., Грибачова Т.В., Шиліна Г.А. взяли участь у Девятому міжнародному конкурсі"Вчитель- новатор". Чекаємо результатів!

Проведено роботу щодо забезпечення реалізації регіонального освітнього проекту «Формування та розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів» щодо неперервного підвищення кваліфікації педагогів області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій.Взяли участь у проведенні Року з інформаційними технологіями «Нам добре разом скрізь» 4 вчителі української мови (Гребельник Г.П., Шиліна Г.А., Карлова Н.В., Саввон О.Г., та вчитель фізкультури Стоєв Д.І. у дистанційному майсер-класі «Робота з блогами», результатом цієї роботи створення власних блогів.

У майстер- класі «Створення та розміщення в мережі Інтернет відеороликів» взяли участь 3 вчителів літератури( Зотов В.В., Малєвич Т.В., Грибачова Т.В.), 1 вчитель етики(Боднар О.І.)учителів та бібліотекар Бєлан Л.Л. У майстер-класі «Робота на Заповікі. Особливості створення Вікі-статей» взяли участь учителі англійської мови Приходько І.М., Єпіфанова С.В. та вчитель німецької мови Сєніна Ю.О.

За програмою навчального курсу «Основи безпечної роботи з ІКТ» в режимі он-лайн у 2011-2012н.р. навчаються 3 вчителів школи: заступник директора з НВР, вчитель української мови та літератури Шиліна Г.А., http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/training/Pages/default.aspx

shilina@onlandia.org.ua , педагог-організатор, вчитель української мови та літератури Боднар О.І., вчитель біології, Михальченко В.П.

Вчитель української мови та літератури Саввон О.Г.-учасник тренінгу "Вчителі в онлайні".

Вчитель української мови та літератури Шиліна Г.А.-переможець обласного конкурсу "Розробка електронного курсу" у номінації "Українська мова", слухач тренінгу "Розробка електронних навчальних курсів".