Меню сайту
Вхід на сайт
Календар
«  Апрель 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Який предмет Вам подобається вивчати в нашій школі?
Всього голосів: 141
ЗОШ № 11
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Гаряча лінія
PISA
Статистика

Сторінка психолога

24.01.2019 року учні 10-го класу відвідали міський профорієнтаційний захід  «Жива бібліотека», де десятикласники стали читачами, а книгами  - люди різних професій із своєю історією. Цього року учні спілкувались  з іміджмейкером в бьюті-сфері, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки,  заступником командира по виховній роботі 25-ї Гвардійської авіаційної транспортної авіації, начальником інформаційно-обчислювального центру та лауреатом міжнародних фестивалів авторських пісень.

Читачі – активні учасники: вони не лише спостерігали і слухали, але й задавали важливі й актуальні перш за все саме для них питання, дискутували, висловлювали подяку за чесну інформацію, щирі почуття, які переживають «живі книги».

Швидка та доречна реакція дорослих (батьків і вчителів) на ситуацію булінгу повертає дітям відчуття безпеки та захищеності, демонструє, що насилля не прийнятне. І головне, що потрібно знать дітям – це говорити дорослим, якщо їх ображають. Як вести себе у ситуаціях булінгу (якщо він станеться), як обрати цікаве заняття, яке допоможе реалізувати свій потенціал і заслужити повагу друзів,  проясняли учні 3-х класів під час тренінгу «Викресли булінг, обери дружбу!»

Учні 2-х класів прийняли участь у ігровому тренінзі «Подорож у країну права». Діти із задоволенням вивчали права та обов’язки учня школи, виявляли до чого може призвести невиконання шкільних законів. Результатом роботи стало складання Кодексу честі класу.

Для дітей 2-3х класів пройшли тренінги «Вчимося жити дружно» – це особливий час, коли діти сіли у коло й обмінялися думками, відчули єднання один з одним. Така форма уроку може дає дітям «точку опори» в питаннях: хто є мій справжній друг?, якого друга я обираю? В яких ситуаціях мені потрібна підтримка? До кого я можу звернутись? Навчаючи учнів спілкуватися і розуміти один одного, ми допомагаємо їм набути досвіду мирного розв’язання конфліктів, пошуку консенсусу чи компромісів, пробудити в дітей інтерес до того, що відчувають і як думають інші діти, розвинути у них толерантність і співчуття.

Для учнів 5-9 класів з 09.01.2018 року проходила кампанію «Викресли булінг» з метою пояснення дітям, що таке буллінг, чому він виникає і до чого призводять наслідки, як з ним боротися і як створити безпечне середовище, де всі можуть жити, вчитися, грати і розвиватися. В основу дитячої кампанії лягло повідомлення: "викресли буллінг і вибери гідне, цікаве заняття, яке допоможе тобі реалізувати свій потенціал і заслужити повагу друзів".

«Моє тіло – моє діло» – треніг, який проходив для чнів 6-9 класів, та покликаний застерегти учасників від небезпеки, пов'язаної з так званим «секстінгом» - надсиланням повідомлень з інтимними зображеннями. Учасники дізнаються про можливі негативні наслідки створення, надсилання і розміщення в Інтернеті матеріалів інтимного характеру. Вони також дізнаються, як робити розважливі рішення і куди звертатися за допомогою в складних ситуаціях.

Психологический тренинг

«4-Б – это дружба!»

 21.10.2016.

9-10 лет – важное время в жизни ребенка. Личность активно формируется, чувства порой захлестывают и переполняют.

Пройти через все это, значит научиться понимать себя, прислушиваться к себе, справляться со своими чувствами и переживаниями, наладить отношения с окружающими.

Психологический тренинг «4-Б – это дружба!» – специально организованное безопасное пространство, где дети смогли:

  • сбросить напряжение, расслабиться,
  • почувствовать себя уверенными, значимыми, способными,
  • учиться обращаться со своими страхами, агрессией, застенчивостью,
  • развивать навыки общения.

«4-Б – это дружба!»

16.11.2016

Сегодня в теплой и дружественной обстановке дети учились:

  • замечать в знакомом незнакомое;

  • узнавать новое о себе;

  • учиться быть толерантными;

  • обходиться со своей злостью.