«  Январь 2018  »

Для учнів 5-9 класів з 09.01.2018 року проходила кампанію «Викресли булінг» з метою пояснення дітям, що таке буллінг, чому він виникає і до чого призводять наслідки, як з ним боротися і як створити безпечне середовище, де всі можуть жити, вчитися, грати і розвиватися. В основу дитячої кампанії лягло повідомлення: "викресли буллінг і вибери гідне, цікаве заняття, яке допоможе тобі реалізувати свій потенціал і заслужити повагу друзів".

«Моє тіло – моє діло» – треніг, який проходив для чнів 6-9 класів, та покликаний застерегти учасників від небезпеки, пов'язаної з так званим «секстінгом» - надсиланням повідомлень з інтимними зображеннями. Учасники дізнаються про можливі негативні наслідки створення, надсилання і розміщення в Інтернеті матеріалів інтимного характеру. Вони також дізнаються, як робити розважливі рішення і куди звертатися за допомогою в складних ситуаціях.

Психологический тренинг

«4-Б – это дружба!»

21.10.2016.

9-10 лет – важное время в жизни ребенка. Личность активно формируется, чувства порой захлестывают и переполняют.

Пройти через все это, значит научиться понимать себя, прислушиваться к себе, справляться со своими чувствами и переживаниями, наладить отношения с окружающими.

Психологический тренинг «4-Б – это дружба!» – специально организованное безопасное пространство, где дети смогли:

• сбросить напряжение, расслабиться,
  • почувствовать себя уверенными, значимыми, способными,
  • учиться обращаться со своими страхами, агрессией, застенчивостью,
  • развивать навыки общения.

«4-Б – это дружба!»

16.11.2016

Сегодня в теплой и дружественной обстановке дети учились:

• замечать в знакомом незнакомое;

• узнавать новое о себе;

• учиться быть толерантными;

• обходиться со своей злостью.