«  Август 2018  »

20.10.2016р. проведено тренінг в 5-А класі на тему «Що сприяє порозумінню між людьми». Під час проведення тренінгу учням сподобалось «будувати» зі своїх стікерів «міст» між малюнками. Учні на цьому тренінгу ознайомилися з невербальним засобом спілкуванням. Дуже сподобалась вправа «Корабель порозуміння». Фото учнів 5-А класу під час проведення тренінгу «Що сприяє порозумінню між людьми».

Надіслала Сєніна Юлія Олександрівна, вчитель основ здоров’я ЗОШ № 11 у місті Мелітополь,Запорізької області.

03.11 та 11.11. 2016 р. проведено тренінг в 5-А і 5-Б класі на тему «Упевнена поведінка». Під час проведення тренінгу учням сподобалась вправа   «Жартівливі рецепти», руханка-пантоніма «Пасивний, агресивний, асертивний». Учням подобається працювати в групах. Фото учнів  5-А і 5-Б класів під час проведення тренінгу «Упевнена поведінка».

17.11.2016 р. проведено тренінг в 5-А класі на тему «Спілкування з однолітками». Фото учнів  5-А класу під час проведення тренінгу «Спілкування з однолітками».

01.11.2016р. проведено тренінг в 6-А класі на тему «Ефективне спілкування». Під час проведення тренінгу учням сподобалось оригінально вітатися з класом, використовуючи не просто слово вітання,а й міміку, жести, тон голосу. Сподобалось учням і обговорення та інсценування ситуацій про засоби комунікації. На цьому тренінгу  учні об єдналися в групи  і виконали вправу «Зіпсований телефон», ця вправа справила на учнів неймовірне враження.

Фото учнів 6-А класу під час проведення тренінгу «Ефективне спілкування».

11.11.2016р. проведено тренінг в 6-А класі на тему «Стилі спілкування». Фото учнів  6-А класів під час проведення тренінгу «Стилі спілкування».

18.11.2016 р. проведено тренінг в 6-Б класі на тему «Стосунки і здоров’я». Фото учнів  6-Б класів під час проведення тренінгу «Стосунки і здоров’я».

08.11.2016р. проведено  тренінг у 9 класі на тему «Емоційна саморегуляція». На тренінгу учні ознайомилися з поняттям «емоційна саморегуляція», базовими емоціями, загальною стратегією та прийомами самоконтролю. Під час проведення тренінгу учні виконували різноманітні вправи, руханка «Заморожені», робота в групах «Види емоцій». Фото учнів 9-го класу під час проведення тренінгу «Емоційна саморегуляція».