«  Декабрь 2018  »
ЗНО 2013

http://testportal.gov.ua/normdocs/ нормативні документи ЗНО

ЗНО 2012

15 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання 2012.
Для участі у ЗНО 2012 зареєструвалися 37 269 випускників Дніпропетровської та Запорізької областей.

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ
Адресу пунктів тестування буде зазначено в запрошеннях-перепустках, які буде надіслано поштою в квітні 2012 року на адресу, вказану абітурієнтом під час реєстрації. Також Ви зможете самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на нашому сайті після 27 квітня.

ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО
В день проходження тестування необхідно вчасно прибути до пункту тестування, адресу якого вказано у Вашому запрошенні-перепустці. Допуск до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50.

УВАГА! ЗАПІЗНЕННЯ ДО ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ ХОЧА Б НА ХВИЛИНУ ПОЗБАВЛЯЄ ВАС ПРАВА СКЛАДАТИ ЗНО З ВІДПОВІДНОГО ПРЕДМЕТА!

Обов’язково візьміть з собою:
- оригінал паспорта (свідоцтва про народження), серія та номер якого зазначено в Сертифікаті;
- оригінал Сертифіката ЗНО;
- запрошення-перепустку;
- дві-три ручки із чорнилом чорного кольору (бажано гелеві або капілярні).

УВАГА! У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ОРИГІНАЛІВ ДОКУМЕНТІВ, УЧАСНИК НЕ ДОПУСКАТИМЕТЬСЯ НА ПУНКТ ТЕСТУВАННЯ.

СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

Мати при собі будь-які засоби зв'язку, мобільні телефони, пристрої для збереження та обробки інформації, пристрої зчитування та відтворення інформації (навіть вимкнені), друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування

УВАГА! У РАЗІ ПОРУШЕННЯ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНИХ ЗАБОРОН ВИ БУДЕТЕ ПОЗБАВЛЕНІ ПРАВА НА ПРОДОВЖЕННЯ РОБОТИ НАД ТЕСТОМ, А РЕЗУЛЬТАТИ ВАШОЇ РОБОТИ БУДУТЬ АНУЛЬОВАНІ.

В ПУНКТІ ТЕСТУВАННЯ

Документи у Вас перевірятимуть тричі.
Вперше документи необхідно буде пред’явити працівнику пункту тестування при вході.

ДІЯ ПЕРША. Знайдіть своє прізвище, ім'я, по батькові та номер аудиторії, в якій Ви працюватимете в алфавітних списках абітурієнтів, що розміщено біля входу до пункту тестування або у фойє. Надайте свої документи працівнику пункту тестування при вході для ідентифікації.

ДІЯ ДРУГА. Знайдіть свою аудиторію. В аудиторному списку, який буде розміщено біля дверей аудиторії навпроти Вашого прізвищя буде вказано номер робочого місця, за яким Ви будете працювати.
Надайте свої документи для ідентифікації інструктору, після чого увійдіть до аудиторії.

ДІЯ ТРЕТЯ. Знайдіть своє робоче місце за паперовою наліпкою на столі з номером місця та Вашим прізвищем.
Пам’ятайте! Номер робочого місця, зазначений на паперовій наліпці повинен співпадати з номером, зазначеним в Аудиторному списку. В жодному разі не пересаджуйтеся на інше місце, це заборонено процедурою і може призвести до анулювання Ваших результатів.

ДІЯ ЧЕТВЕРТА. Залиште в спеціально відведеному місці особисті речі, в тому числі й попередньо вимкнений мобільний телефон.

ДІЯ П'ЯТА. Перевірте наявність на робочому місці документів, чорних ручок та відсутність сторонніх предметів. За потреби на столі можна залишити невеличку пляшку з водою.
Втретє у Вас перевірятимуть документи під час роботи над тестом. Для зручності рекомендуємо завчасно звільнити документи від файлів та покласти їх на вільний край стола, щоб  Уповноважена особа УЦОЯО мала можливість, не відволікаючи Вас, зробити відмітки в сертифікаті про проходження Вами тестування з відповідного предмета.

УВАГА! Без відмітки уповноваженої особи в сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати ЗНО вважаються недійсними!